SDH Kněžice

Sobě ku cti, bližnímu ku pomoci

Muži

Radonín 10.7.

Radonín 10.7.

V neděli 10.7. se konala soutěž v Radoníně. Byla to jedna z mála neligových  soutěží, kterých se zúčastňujeme. Sluníčko svítilo, vítr si dával prázdniny a k našemu překvapení, byla soutěž slušně obsazená. Čekali jsme Panskou Lhotu, ale Želetavu, Dolní Němčice  a další kvalitní celky z ligy, to opravdu ne.

            Trať je zde mírně z kopečka, tak bylo naším cílem dosáhnutí nejlepšího letošního výsledku. Na řadu jsme šli jako sedmý. Po problémech s rozdělovačem a malém výkonu mašiny jsme dosáhli zatím nejhoršího letošního času, a to 36 sekund a nějaký drobný.  Tímto pro nás ale neskončilo. Košař sundal koš na hraně kádě a byl upozorněn rozhodčím, že musí až na povel. V ruce káďové rozhodčí se sice objevil bílý praporek, ale hlavní, který byl od této rozhodčí celou šířku dráhy, neváhal a zvedl červený praporek se slovy: „Koš nebyl našroubován“.  Tak místo abychom skončili poslední z hrozným časem, dosáhli jsme "N"ka.

            Během soutěže několik mančaftů udělalo 17 sekund, ale nejlepší z nich byla Želetava, která dosáhla rovných 17 sekund a zaslouženě vyhrála. Finále jsme již nesledovali a raději odjeli domů spravit si náladu.

            Nezbývá než  věřit, že se vše obrátí a jednou se zadaří. Snad již tento víkend, a to v sobotu na pohárovce v Dolním Smrčném a v neděli na Třebíčské lize ve Hvězdoňovicích.

Žádné komentáře
 
© 2008 SDH Kněžice webmaster cesc07@seznam.cz