SDH Kněžice

Sobě ku cti, bližnímu ku pomoci

Fotogalerie

Foto z tradiční akce pálení čarodejnic. Akce se měla uskutečnit jak je již zvykem 30. dubna, ale pro nepřízeň počasí jsme se rozhodli přesunout pálení na pátek 1. května, kdy už bylo naštěstí o hodně lepší počasí. Lidí přišlo také dost. Pro děti bylo uspořádáno několik her, které pro ně pořádaly holky. Před jednadvacátou hodinou byl zapálen oheň. V 21:30 jsme odpálili první dělobuch a odstartovali tak ohňostroj. A na závěr Vám chci za náš hasičský sbor poděkovat za účast a těšíme se na příští akci.

+Další fotky od Radky

Akcička se uskutečnila 22. listopadu. Byla uspořádaná pro "věrné" členy za jejich dobře odvedenou práci v letošní roce.  

Foto: Radka a Petr

Vyhořela bývalá hospoda v Kněžicích

Kněžice - Požár bývalé hospody v chatové osadě Pohádka v Kněžicích na Jihlavsku vzbudil pozornost u místních obyvatel v noci z pátka na sobotu. Na místě zasahovalo několik desítek hasičů z okolí. Požár dostali pod kontrolu asi po třech hodinách.

Incident nahlásil jeden z chatařů, který vše ohlásil na linku 112.

"Když jsem se vracel ve čtvrt na devět z Opatova, tak jsem ještě nic nezaznamenal. Asi v devět večer mě vyrušily od televize nějaké rány. Původně jsem si myslel, že je někde ohňostroj, ale to praskaly žárem okenní tabule," uvedl muž, který si nepřál být jmenován.

V budově, která byla oddělena od elektrického vedení, byly uskladněny pneumatiky a plasty. Místní obyvatelé mají podezření, že o požár se někdo přičnil.

1  
2  
3  
 
© 2008 SDH Kněžice webmaster cesc07@seznam.cz